Kredyt 10 tys online - sprawdź warunki i weź kredyt 10 000 zł

Kredyt 10 tys online - jakie warunki, jak dostać kredyt 10 000 zł przez internet?

Kredyt gotówkowy na 10 tysięcy to stosunkowo często zaciągane zobowiązanie finansowe. Za taką kwotę możemy zrobić niewielki remont, kupić nowy sprzęt, czy wyjechać na rodzinne wakacje. Przed decyzją o podjęciu takiego zobowiązania warto jednak dobrze przemyśleć wszystkie możliwe opcje. Pochopne decyzje finansowe rzadko przynoszą dobre efekty. Obecnie na rynku taką pożyczkę mogą zaoferować zarówno instytucje bankowe jak i wiele firm pozabankowych, które oferują pożyczki pozabankowe w wysokości 10 tysięcy złotych.

Kredyt 10 tys online - jakie warunki, jak dostać kredyt 10 000 zł przez
        internet?

Kredyt 10 tysięcy złotych przez internet

Kiedy w naszej głowie pojawia się decyzja o zaciągnięciu kredytu gotówkowego w wysokości 10 tysięcy złotych, najczęściej bierzemy pod uwagę przede wszystkim wizytę w banku. W przypadku wielu osób oczekiwanie na decyzję kredytową z placówki bankowej może poważnie skomplikować plany. W takich przypadkach warto rozważyć skorzystanie z oferty firmy pozabankowej, która oferuje pożyczki udzielane za pośrednictwem internetu.

Takie rozwiązanie będzie najlepsze dla osób, które potrzebują dodatkowych środków finansowych „na już”. Pożyczkę gotówkową w firmie pożyczkowej otrzymamy o wiele szybciej niż w instytucji bankowej. To także świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie załatwianie formalności z własnego domu bez konieczności wychodzenia i spotykania się doradcami.

Kredyt gotówkowy 10 tyś - jakie są warunki?

Dla wielu klientów bardzo ważne jest to, że istnieje możliwość, aby otrzymać kredyt bez BIK na 10 tysięcy. Utarło się przekonanie, że firmy pozabankowe mają bardzo liberalną politykę przyznawania pożyczek ratalnych. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że obecnie żadna wiarygodna instytucja finansowa nie udzieli zobowiązania w wysokości 10 tysięcy złotych bez dokładnej weryfikacji zdolności kredytowej klienta. W większości firm odbywa się to automatycznie, na podstawie danych wypełnionych w naszym wniosku kredytowym.

Niemal wszystkie firmy pożyczkowe dokładnie sprawdzają swoich klientów w Biurach Informacji Gospodarczej. Dobra historia kredytowa jest więc niezbędna do uzyskania zobowiązania, takiego jak kredyt 10 tys na 4 lata lub więcej. Niestety, kredyt 10 tys bez zaświadczeń jest obecnie trudny do dostania, jeżeli zależy nam na korzystaniu z usług wiarygodnej firmy pożyczkowej.

Warunki, które predysponują do uzyskania kredytu na 10 tysięcy złotych to przede wszystkim:

  • polskie obywatelstwo
  • ukończony osiemnasty rok życia (chociaż niektóre firmy wymagają ukończenia dwudziestego pierwszego roku życia)
  • regularne zarobki
  • brak opóźnień w spłacie swoich zobowiązań finansowych
  • posiadanie własnego konta w banku

Jak dostać kredyt 10 tys?

Jeżeli chcemy otrzymać kredyt na 10 tys złotych w banku, konieczna będzie wizyta w placówce i przygotowanie wszystkich koniecznych dokumentów. Jeżeli jednak zależy nam na skorzystaniu z oferty jednej z firm pożyczkowych, należy przede wszystkim założyć konto na jej stronie internetowej. Podczas rejestracji wpisujemy swój adres e–mail. Musimy także podać wszystkie dane kontaktowe, w tym numer PESEL oraz numer dowodu osobistego.

Przy pożyczce gotówkowej na 10 tysięcy złotych zazwyczaj nie jest wymagane zaświadczenie od pracodawcy o wysokości zarobków, jednak najprawdopodobniej będzie trzeba załączyć do wniosku wyciąg z konta z wynagrodzeniem przynajmniej z ostatnich trzech miesięcy.

Możesz także skorzystać z platformy Saverium, gdzie po wypełnieniu tylko jednego wniosku, my przesyłamy go do naszych zaufanych partnerów. Wśród naszych partnerów są zarówno instytucje bankowe jak i pozabankowe. Po wypełnieniu wniosku, otrzymasz kilka atrakcyjnych ofert i sam wybierzesz tę, która będzie najlepiej spełniania Twoje aktualne potrzeby.

Kredyt 10 tys online - jaka rata?

Na naszym rynku funkcjonuje wiele wiele firm pożyczkowych jak i instytucji bankowych, które przedstawiają swoim klientom bardzo różnorodne oferty. Właśnie dlatego można z powodzeniem porównywać propozycje także pod kątem wysokości rat.

Dla wielu osób najważniejsza jest kwestia tego ile pieniędzy co miesiąc będę musieli przelewać do firmy pożyczkowej lub banku. To wysokość raty ma bowiem największy wpływ na płynność domowego budżetu.

Na wysokość raty kredytu wpływa przede wszystkim prowizja oraz długość kredytowania. Im dłużej będziemy spłacać kredyt, tym niższa będzie rata. Najlepiej w takim przypadku skorzystać z kalkulatora kredytowego, który znajdziesz po prawej stronie ekranu.

Kredyt 10 tys - jakie oprocentowanie?

Zarówno instytucje bankowe jak i firmy pozabankowe oferują swoim klientom bardzo różnorodne oferty. Aby ocenić wysokość oprocentowania, które będzie najlepiej odpowiadało naszym potrzebom, najlepiej skorzystać z narzędzi, takich jak kalkulator kredytowy online. Dzięki niemu możemy być w stanie sprawdzić całkowite koszta zobowiązania finansowego.

W myśl polskiego prawa, kredyt konsumencki można wziąć wyłącznie na sto dwadzieścia miesięcy, czyli na dziesięć lat. Warto jednak wiedzieć, że szybki kredyt 10 tys zazwyczaj nie jest udzielany na tak długo. Większość instytucji pozabankowych proponuje klientom co najwyżej sześćdziesiąt rat, czyli okres pięciu lat

Kredyt 10 tys - jakie trzeba mieć zarobki?

Wiele osób zastanawia się ile powinno zarabiać, aby otrzymać kredyt na 10 tysięcy złotych. Chociaż jest to zobowiązanie relatywnie duże, zazwyczaj nie wymaga zarobków niebotycznie wysokich zarobków. Liczy się przede wszystkim regularność wpływania wynagrodzenia na konto.

W obecnych czasach największą szansę na uzyskanie kredytu mają osoby, które pracują w jednym miejscu na stabilnej umowie przynajmniej od trzech miesięcy. Nawet duże, ale nieregularne zarobki zmniejszają szansę na uzyskanie pożyczki. Wiele zależy jednak od historii kredytowej, dlatego warto próbować w różnych instytucjach.

Możesz także skorzystać z naszej platformy i wypełnić jeden wniosek, który przekażemy do naszych zaufanych partnerów. W ten sposób, wypełniając prosty formularz, otrzymasz kilka propozycji, bez konieczności składania kilku wniosków.

Kredyt 10 tys - 4, 8, czy 10 lat?

Według polskiego prawa kredyt konsumpcyjny może być wzięty co najwyżej na dziesięć lat, czyli sto dwadzieścia miesięcy. W przypadku pożyczki na 10 tys złotych, zarówno banki jak i firmy pozabankowe rzadko decydują się na rozbicie jej na tak wiele rat.

Kredyt na 10 tys na 4 lata jest zdecydowanie łatwiejszy do otrzymania niż taka sama kwota rozłożona na osiem, czy dziesięć lat. Wielu klientom zależy na tym, aby rat było jak najwięcej, ponieważ to sprawia, że są one niższe. Warto jednak wiedzieć, że im krótszy okres kredytowania, tym niższe koszta całego kredytu.

Właśnie dlatego przed zaciągnięciem pożyczki warto korzystać z narzędzi, takich jak kalkulator kredytowy online, które pozwalają na obliczenie dokładnych kosztów, które klient poniesie przy różnych wariantach długości spłacania kredytu.

Szybki kredyt 10 tys - kalkulator Saverium

Zobowiązanie na 10 tysięcy złotych dostępne jest w każdym banku jak i wielu różnych firmach pożyczkowych. Bezpieczne pożyczanie pieniędzy powinno być oparte na dobrze przemyślanej decyzji, dlatego warto skorzystać z kalkulatora Saverium.

Kalkulator ofert kredytowych jest niezwykle prostym narzędziem, które pozwala na obliczenie raty kredytu, sprawdzenie jego całkowitej wielkości, porównanie prowizji oraz RRSO. Z kalkulatora może skorzystać każda osoba, która ma dostęp do internetu. Mechanizm jest bardzo prosty i intuicyjny. Pozwala upewnić się, które oferty najlepiej wziąć pod uwagę i jaki kredyt jest w zasięgu naszej ręki.

Kredyt na 10 tys złotych to produkt finansowy oferowany przez instytucje bankowe. Otrzymanie go nie jest obecnie szczególnie trudne, należy jednak wyróżniać się dosyć dobrą historią kredytową i otrzymywać na konto regularne zarobki. Pożyczkę na 10 000 zł otrzymamy także w firmach pozabankowych. Nie należy jednak mylić kredytu z pożyczką, ponieważ kredyt jest produktem stricte bankowym i nie może być udzielony przez firmę pozabankową.

Przed zaciągnięciem pożyczki, należy zawsze dokładnie przemyśleć chęć zadłużenia. Każda pożyczka lub kredyt bankowy to zobowiązanie, które będziemy musieli uregulować w terminie, wliczając w to odsetki oraz prowizje. Na kredyt 10 tys. online lub pożyczkę 10 tys. przez internet, powinniśmy decydować się tylko wtedy, gdy mamy 100% pewności, że uda nam się ją terminowo spłacać.

Powiązane artykuły