Kredyt 50 tys online - sprawdź warunki i weź kredyt 50 000 zł

Kredyt 50 tys online - jakie warunki, rata? Jak dostać kredyt 50 000 zł?

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wyremontować mieszkanie, czy stoi przed Tobą wyzwanie zupełnie innego typu – czasami potrzeba pożyczenia większej ilości gotówki jest konieczna. Czekanie na kredyt w banku nie zawsze wchodzi w grę, szczególnie w momencie, kiedy pieniądze potrzebne są na szybko. Na szczęście są dostępne i proste sposoby na to, aby otrzymać kredyt konsumencki w wysokości 50 tysięcy złotych. Sprawdź, na jakich warunkach można go dostać i jakie kryteria spełnić.

Kredyt 50 tys online - jakie warunki, rata? Jak dostać kredyt 50 000 zł?

Kredyt 50 tysięcy złotych przez internet

Kredyty gotówkowe, które można zaciągnąć przez internet cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów. Najczęściej zaciągane są na stosunkowo drobne kwoty – od tysiąca do dziesięciu tysięcy złotych. Czasami jednak potrzeby klienta są wyższe. Na szczęście wiele firm pożyczkowych oferuje kredyty, które można otrzymać bardzo szybko bez konieczności opuszczania własnego domu. Warto zapoznać się z ofertami firm pożyczkowych oraz parabanków, a także sprawdzić platformy takie jak Saverium, gdzie wypełniając jeden wniosek, otrzymasz atrakcyjne oferty od naszych najlepszych partnerów - zarówno bankowych jak i tych działających poza sektorem bankowym.

Kredyt gotówkowy 50 tys – jakie warunki trzeba spełnić?

Pozabankowe instytucje finansowe coraz częściej decydują się na udzielenie klientom kredytu na kwotę 50 tysięcy złotych. Panuje przekonanie, że w firmach pożyczkowych o wiele łatwiej niż w banku można otrzymać pożyczkę na duże kwoty. Warto jednak mieć świadomość, że ubiegając się o tak dużą kwotę, musimy spełnić określone warunki. Co więcej, zazwyczaj są one nieco bardziej wyśrubowane niż w przypadku typowych pożyczek chwilówek online.

Aby otrzymać kredyt na 50 tysięcy złotych przez internet

 • należy być osobą pełnoletnią,
 • regularnie otrzymywać zarobki na konto bankowe,
 • wyróżniać się dobrą historią kredytową,
 • mieć odpowiednio wysoką zdolność kredytową.

Jak dostać kredyt na 50 tys?

Aby otrzymać kredyt gotówkowy przez internet, należy zarejestrować się na stronie internetowej firmy pożyczkowej, z której usług planujemy skorzystać. Konieczne będzie wypełnienie wniosku, z którym zawiera się informacja o:

 • naszych danych osobowych
 • wysokości zarobków
 • okresie, na który chcemy zaciągnąć kredyt
 • posiadanych już zobowiązaniach finansowych

Możesz także skorzystać z platformy Saverium, gdzie wysyłając tylko jeden wniosek, otrzymasz kilka dopasowanych do Twoich możliwość ofert, atrakcyjnych pożyczek na raty lub kredytów bankowych.

Kredyt 50 tys online – jaka rata?

Kredyt gotówkowy na 50 tysięcy złotych nie zostanie nam udzielony w formie chwilówki. Pożyczki na tak wysokie kwoty, są głównie udzielane przez instytucje bankowe w formie kredytu gotówkowego, na ściśle określonych warunkach. Jeżeli jednak decydujemy się na pożyczanie takiej kwoty z instytucji pozabankowej, konieczne będzie zaciągnięcie zobowiązania w formie pożyczki ratalnej. Oczywiście tym, co najbardziej interesuje większość klientów jest wysokość potencjalnej raty.

Najdłuższy okres, na który możemy zaciągnąć kredyt gotówkowy to sto dwadzieścia miesięcy. Właśnie dlatego najpopularniejsza opcja przy zobowiązaniu na taką kwotę to kredyt 50 tys na 10 lat. Jaka rata wówczas wchodzi w grę? Wiele zależy do tego ile kosztuje kredyt 50 tys. Należy jednak być gotowym na comiesięczny wydatek od pięciuset do tysiąca złotych.

Kredyt 50 tys online – gdzie najlepiej?

Bezpieczne pożyczanie pieniędzy to podstawa, dlatego przed złożeniem wniosku o kredyt na 50 tysięcy warto dobrze przyjrzeć się firmom, które bierzemy pod uwagę. Na naszym rynku funkcjonuje wiele instytucji zarówno bankowych jak i pozabankowych, które udzielają kredytów i pożyczek. Przed skorzystaniem, z konkretnej warto sprawdzić opinie na jej temat w internecie.

Oczywiście po kredyt 50 tys można zgłosić się także do banku. Ofertę pożyczki takiej wysokości znajdziemy praktycznie w każdej placówce. W przypadku banku oczekiwanie będzie jednak dłuższe niż w przypadku firmy pożyczkowej. Nie warto jednak całkowicie zamykać się na taką opcję. W Saverium naszymi partnerami są także banki, więc wnioskująć o kredyt na kwotę 50 00 zł, możesz liczyć na przedstawienie atrakcyjnej oferty kredytowej.

Jaka firma pożyczkowa jest godna zaufania? Przede wszystkim taka, która funkcjonuje na naszym rynku od dłuższego czasu i ma wyrobioną odpowiednią renomę. W internecie można znaleźć opinie na temat niemal każdej firmy pożyczkowej, dlatego warto przejrzeć oferty i skorzystać z narzędzi takich jak kalkulatory online. W ten sposób najłatwiej porównać warunki pożyczek oferowanych przez poszczególne podmioty. Możesz także skorzystać z platformy Saverium, gdzie po wypełnieniu jednego wniosku, przekazujemy go do naszych partnerów, aby ty błyskawicznie otrzymujesz kilka propozycji, dopasowanych do Twojego zapytania i możliwości.

Kredyt 50 tys online – jakie trzeba mieć zarobki?

Poza wysokością raty dla wielu klientów ważne jest także to jakie zarobki muszą osiągać, aby otrzymać kredyt o pożądanej wysokości. Kredyt na 50 tysięcy nie jest jednym z najwyższych, jednak wymagania w stosunku do niego są wyższe niż w przypadku pożyczek na dowód osobisty. Czy to oznacza, że na taką pożyczkę mają szansę jedynie osoby, które zarabiają bardzo dużo? Niekoniecznie.

Od samej wysokości zarobków ważniejsza jest ich regularność. Osoba, która zarabia 5 tysięcy złotych na umowę o dzieło lub prowadzi stosunkowo młodą działalność gospodarczą, paradoksalnie będzie miała mniejszą szansę na otrzymanie kredytu niż osoba, która zarabia mniej, ale od lat pracuje na umowie o pracę. Dlaczego? Dla każdej instytucji finansowej ważne jest bezpieczeństwo i pewność, że klient będzie miał z czego płacić comiesięczne raty.

Przy dobrej historii kredytowej, braku innych zobowiązań i przy stabilnym zatrudnieniu kredyt 50 tys na 10 lat można otrzymać już zarabiając 2,5 – 3 tysięcy złotych miesięcznie.

Należy jednak mieć na uwadze, że każda instytucja finansowa – zarówno bank, jak i firma pożyczkowa – ma własne narzędzia do szacowania ryzyka i wiele zależy również od innych czynników, które wpływają na nasze możliwości finansowej, między innymi liczba osób w gospodarstwie domowym, liczba osób na utrzymaniu finansowym, czy nasz stan cywilny.

Kredyt 50 tys online – 5, 7 czy 10 lat?

Jeżeli zależy nam na jak najniższej wielkości raty, najpewniej będziemy zabiegać o to, aby kredyt na 50 tysięcy złotych był rozłożony na jak najwięcej rat. Nie każdy jednak ma takie cele. Duża część klientów pragnie, aby sam kredyt był jak najtańszy. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie wzięcie kredytu na mniejszą liczbę rat.

Jeżeli zastanawiasz się jaka będzie dokładna cena kredytu i na ile lat najlepiej go wziąć, dobrym rozwiązaniem będzie prosty i intuicyjny kalkulator kredytowy online. W ten sposób najłatwiej rozeznać się w tym, z jakiej oferty najbardziej opłaca się skorzystać.

SprawdźKalkulator kredytu gotówkowego Saverium

Kredyt 50 tys online – skorzystaj z kalkulatora Saverium

Wzięcie kredytu na 50 tys złotych to niewątpliwie duże zobowiązanie finansowe. Aby zrobić to jak najrozsądniej, do decyzji należy jak najlepiej się przygotować. Kalkulator kredytu gotówkowego będzie idealnym sposobem na porównanie ofert poszczególnych firm pożyczkowych i banków. Kalkulator Saverium to narzędzie intuicyjne i proste, które nie sprawi problemu nawet osobom, które nie mają doświadczenia w korzystaniu z podobnych usług.

Dzięki kalkulatorowi Saverium można uzyskać informacje o wszystkich parametrach rat naszego przyszłego kredytu. Spośród nich wymienić można:

 • całkowitą kwotę kredytu
 • okres spłaty kredytu
 • prowizję, którą musimy zapłacić
 • wysokość oprocentowania
 • orientacyjną wysokość raty

Co prawda zobowiązanie finansowe w wysokości pięćdziesięciu tysięcy złotych nie jest tak duże jak kredyt 100 tys złotych, jednak nadal jest to spora kwota, która wymaga dobrej zdolności kredytowej. Zanim zdecydujesz się na wybór oferty konkretnej firmy pozabankowej lub banku, sprawdź, czego możesz się spodziewać. Pożyczanie pieniędzy przynosi bowiem najwięcej satysfakcji, kiedy jest efektem dobrze przemyślanych decyzji poprzedzonych porównywaniem wielu różnych ofert z różnych firm – bankowych i pozabankowych.

Powiązane artykuły