Kredyt 60 tys online - sprawdź warunki i weź kredyt 60 000 zł

Kredyt 60 tys online - jakie warunki, jak dostać kredyt 60 000 zł?

W momencie, kiedy potrzebujemy pieniędzy na dowolny cel, pożyczka lub kredyt na 60 tys złotych może być najlepszym rozwiązaniem. Wiele osób jednak zastanawia się, jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać tego typu zobowiązanie finansowe. Czy kredyt 60 tysięcy może być bezpiecznie zaciągnięty przez internet? Z poniższego tekstu dowiesz się wszystkiego na temat kredytu 60 tys online.

Kredyt 60 tys online - jakie warunki, jak dostać kredyt 60 000 zł?

Kredyt 60 tysięcy złotych przez internet

Kredyt gotówkowy na 60 tysięcy złotych to duże zobowiązanie finansowe, po które najczęściej wybieramy się do jednego z banków. Po wypełnieniu wniosku kredytowego oraz dostarczeniu odpowiednich dokumentów i po pozytywnej weryfikacji kredytowej, otrzymujemy kredyt 60 tys zł na konto bankowe.

Czy kredyt 60 tys online może być zaciągnięty w firmie pozabankowej? Niestety nie ma takiej możliwości, lecz nie ze względu na kwotę zobowiązania. Kredyty są produktami, które są stricte zarezerwowane dla instytucji bankowych. Wzięcie kredytu 60 tys przez internet w firmie pozabankowej jest więc niemożliwe z prawnego punktu widzenia. Możemy jednak ubiegać się o pożyczkę pozabankową w kwocie 60 000 zł.

Obecnie kilka tego typu instytucji oferuje pożyczki 60 tys złotych online. W taki sposób można znacznie zaoszczędzić nie tylko czas, ale także konieczność wychodzenia z domu lub biura w celu zaciągnięcia pożyczki.

Kto powinien zdecydować się na pożyczkę do 60 tysięcy złotych online? Przede wszystkim jest to propozycja dla osób, które potrzebują jak najszybszego zastrzyku gotówki. To także dobre rozwiązanie dla tych z nas, którzy chcą do minimum ograniczyć ilość formalność oraz zaciągnąć zobowiązanie siedząc w domu.

Kredyt gotówkowy 60 tys - jakie warunki?

Kredyt na 60 tysięcy złotych to stosunkowo wysokie zobowiązanie finansowe. Właśnie dlatego dlatego należy przygotować się na to, że bank będzie dokładnie weryfikować naszą zdolność kredytową. A jakie dokładnie warunki trzeba spełnić, aby uzyskać kredyt w wysokości 60 tys zł online?

Najważniejsze kryteria to oczywiście stałe dochody oraz brak opóźnień w spłacie swoich dotychczasowych zobowiązań. Pozostałe kryteria to przede wszystkim

 • polskie obywatelstwo
 • ukończone osiemnaście (lub niekiedy dwadzieścia jeden) lat
 • konto w bankowości internetowej
 • własny adres e–mail
 • pozytywna historia kredytowa
 • wysoka zdolność kredytowa

Jak dostać kredyt 60 tys?

Wiele osób z pewnością zastanawia się jak dostać kredyt na 60 tysięcy złotych. W przypadku banku najlepiej udać się do placówki i skonsultować z doradcą lub znaleźć odpowiednią ofertę i wypełnić wniosek kredytowy online.

Jeżeli jednak chcemy skorzystać z usług firmy pozabankowej i interesuje nas pożyczka na 60 tysięcy złotych, najważniejszym krokiem będzie założenie konta na stronie internetowej danej firmy. Do tego konieczny jest własny adres e-mailowy oraz konto w bankowości internetowej. Swoje dane potwierdzamy za pomocą szybkiego przelewu na symboliczną kwotę i wówczas możemy już wypełnić wniosek kredytowy.

We wniosku należy koniecznie umieścić:

 • swoje dane osobowe
 • numer PESEL
 • numer dowodu osobistego
 • numer konta
 • informację o zarobkach
 • dane pracodawcy (w tym NIP i numer telefonu)

Możesz także skorzystać z oferty Saverium, gdzie wypełniając zaledwie jeden prosty wniosek, otrzymasz kilka ofert, zarówno bankowych jak i pozabankowych. Naszymi partnerami są renomowane instytucje z sektora bankowego i pozabankowego, dlatego możesz ubiegać się zarówno o kredyt na 60 tys online jak i pożyczkę 60 tys online.

Kredyt na 60 tys - jaka rata?

Wysokość raty jest jedną z najważniejszych kwestii, nad którymi zastanawiają się potencjalni kredytobiorcy. Nie da się bowiem ukryć, że to właśnie ona ma największy wpływ na budżet domowy. Jaka rata będzie więc konieczna do spłacenia w momencie, kiedy zaciągniemy kredyt na 60 tysięcy złotych?

Wiele zależy od kilku kwestii. Najważniejsze z nich to rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) oraz to na ile rat się decydujemy. Im dłuższy okres kredytowania, tym mniejsze raty będą do zapłacenia. Bezpieczne pożyczanie pieniędzy powinno być oparte na weryfikacji ofert, dlatego warto dobrze zastanowić się jaką ratę będziemy mogli płacić, aby nie było to dla nas zbyt dużym obciążeniem.

Kredyt 60 tys - na ile lat?

Ten wniosek wiedzie nas do kolejnego ważnego pytania – na ile lat wziąć kredyt 60 tys? Przede wszystkim warto rozpocząć od polskiego prawodawstwa, które jasno określa, że kredyt konsumencki może być wzięty przynajmniej na trzy miesiące, jednak nie na dłużej niż sto dwadzieścia miesięcy. Oznacza to, że najdłuższy okres kredytowania może wynosić dziesięć lat. Jeżeli jednak nie chcemy wiązać się z instytucją finansową na tak długo możemy z powodzeniem zaciągnąć kredyt na krótszy okres – trzech lub pięciu lat. Należy jednak liczyć się z tym, że wówczas miesięczna rata będzie wyższa, za to cała kwota kredytu do spłaty będzie w ogólnym rozrachunku niższa.

Kredyt 60 tys na 10 lat

Kredyt konsumencki na 60 tysięcy bardzo często brany jest na okres dziesięciu lat. To bowiem najwyższa, dopuszczalna przez polskie prawo, ilość miesięcznych rat – sto dwadzieścia. Dlaczego takie rozwiązanie cieszy się tak dużą popularnością? Przede wszystkim ze względu na to, że maksymalnie rozciągnięta w czasie spłata oznacza niższą ratę.

Czy opłaca się brać kredyt na 60 tys aż na dziesięć lat? Wprawdzie nie jest to tak duże zobowiązanie jak kredyt 100 tys złotych, jednak nadal jest to dosyć duża kwota. Rozbicie jej na niewiele rat oznacza duże obciążenie dla budżetu większości gospodarstw domowych. Jeżeli jednak posiadamy stabilną sytuację finansową nie ma żadnych przeciwwskazań przed wzięciem kredytu na 60 tys na krótszy czas niż 10 lat.

Kredyt 60 tys - kalkulator Saverium

Kredyt konsumencki na 60 tysięcy złotych to stosunkowo duże zobowiązanie finansowe. Właśnie dlatego jego zaciągnięcie powinno być efektem bardzo dobrze przemyślanej decyzji. Obecnie na naszym rynku funkcjonuje wiele instytucji bankowych, które oferują takie zobowiązania – wielu osobom trudno wybrać więc tę jedyną, najlepszą ofertę.

W takich sytuacjach z pomocą przychodzi kalkulator kredytowy online Saverium. To proste i bardzo intuicyjne narzędzie dostępne jest dla każdego, kto posiada dostęp do internetu. Wpisując do niego parametry kredytu, który nas interesuje, możemy uzyskać informacje na temat:

 • wysokości rat
 • prowizji
 • rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania (RRSO)
 • całkowitych kosztów kredytu
 • rodzaju rat

Kredyt na 60 tys może pomóc spełnić wiele marzeń. Osoby, które potrzebują tych pieniędzy jak najszybciej mogą skorzystać z oferty bankowej. Obecnie, możliwe jest również zaciągnięcie pożyczki 60 tys online w firmie pozabankowej. Niezależnie od tego, czy wybierzemy ofertę bankową czy pozabankową, decyzja o zaciągnięciu zobowiązania musi być dobrze przemyślana. Po kredyt lub pożyczkę powinniśmy sięgać tylko wtedy, gdy mamy pełne przekonanie o tym, że uda nam się spłacić zobowiązanie terminowo z odsetkami i prowizjami.

Powiązane artykuły