Kredyt 15 tys online - sprawdź warunki i weź kredyt 15 000 zł

Kredyt 15 tys online - jakie są warunki i raty kredytu 15 000 zł?

Kredyt gotówkowy 15 tysięcy złotych to zobowiązanie finansowe, na które może obecnie zdecydować się bardzo wiele osób. Niezależnie od tego, czy chcemy wyjechać na luksusowe wakacje, czy zrobić remont, takie pieniądze w wielu przypadkach rozwiązują wiele problemów. Obecnie oprócz banków takie kredyty oferują także firmy pozabankowe, w których zobowiązanie można zaciągnąć przez internet. Przed podjęciem decyzji najlepiej dokładnie przyjrzeć się wszystkim ofertom i wybrać taką, która najlepiej spełnia nasze indywidualne potrzeby.

Kredyt 15 tys online - jakie są warunki i raty kredytu 15 000 zł?

Kredyt 15 tysięcy złotych przez internet

Rozważając zaciągnięcie kredytu gotówkowego w wysokości 15 tysięcy złotych najczęściej bierzemy pod uwagę usługi bankowe. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że zobowiązanie w takiej wysokości stosunkowo łatwo otrzymać również w firmie pozabankowej. Otrzymanie pożyczki w kwocie 15 000 zł w firmie pozabankowej możemy zrealizować całkowicie online, bez wychodzenia z domu.

Pożyczka na 15 tysięcy online to dobre rozwiązanie dla osób, którym zależy na tym, aby pieniądze otrzymać jak najszybciej. W firmie pożyczkowej uzyskamy decyzję kredytową o wiele szybciej niż w banku. Bardzo często w ogóle nie wychodząc z domu. Jest to więc doskonałe rozwiązanie także dla osób, które wolą wszystkie formalności załatwiać zdalnie.

Warto jednak pamiętać, że kredyty są produktami stricte bankowymi i zarezerwowane są tylko dla firm działających w sektorze bankowym. Decydując się na zobowiązanie w firmie pożyczkowej, mamy do czynienia z pożyczką pozabankową, a nie kredytem gotówkowym.

Kredyt gotówkowy 15 tysięcy złotych - jakie warunki?

Firmy pozabankowe mają opinie instytucji, które przyznają pożyczki o wiele chętniej niż banki. Czy to oznacza, że kredyt na 15 tys bez BIK i sprawdzania zdolności kredytowejjest możliwy do dostania? Niestety, nie jest to takie proste. Po pierwsze, kredyt nie otrzymamy w instytucji pozabankowej. W niej możemy starać się jedynie o pożyczkę online na raty. Po drugie, obecnie wszystkie renomowane firmy pozabankowe skrupulatnie sprawdzają historię kredytową klienta oraz jego sytuację w Biurze Informacji Kredytowej.

Aby uzyskać pożyczkę gotówkową w wysokości 15 tysięcy złotych, najlepiej charakteryzować się:

  • brakiem opóźnień w opłacaniu swoich poprzednich i aktualnych zobowiązań,
  • polskim obywatelstwem,
  • ukończonym osiemnastym rokiem życia,
  • regularnym wynagrodzeniem.

Warto zaznaczyć, że firmy pozabankowe, podobnie jak banki, zdecydowanie lepiej zapatrują się na klientów, którzy posiadają stabilne zatrudnienie i regularnie otrzymują swoje wynagrodzenie.

Jak dostać pożyczkę 15 tysięcy złotych?

Aby otrzymać pożyczkę na 15 tysięcy złotych, należy założyć konto na stronie internetowej wybranej przez nas firmy pozabankowej. Dokonanie tego nie będzie możliwe bez posiadania własnego adresu e-mail oraz konta w bankowości internetowej. Jest to bardzo ważne, ponieważ swoją tożsamość zazwyczaj potwierdzamy przelewem symbolicznej kwoty na konto potencjalnego pożyczkodawcy.

Kolejnym krokiem jest wypełnienie wniosku pożyczkowego, który dostępny jest na stronie internetowej. Należy wpisać do niego swoje dane osobowe, numer dowodu osobistego oraz wysokość zarobków i dane pracodawcy. Decyzja zazwyczaj zostaje podjęta najwyżej po kilku godzinach, dlatego też o pożyczkach pozabankowych, często mawiamy, że są to pożyczki od ręki. W uzasadnionych przypadkach doradca kredytowy skontaktuje się z nami osobiście.

W przypadku instytucji bankowych, gdzie ubiegamy się o kredyt 15 tys. złotych, możemy osobiście lub za pomocą strony internetowej wypełnić wniosek kredytowy i załączyć do niego wszelkie niezbędne dokumenty.

Można także skorzystać z platformy Saverium, gdzie po wypełnieniu jednego prostego wniosku, otrzymasz oferty zarówno bankowe jak i pozabankowe. Naszymi partnerami są renomowane firmy zarówno z sektora bankowego jak i pozabankowego. Sam wybierzesz, która opcja jest dla Ciebie najlepsza - pożyczka 15 tys złotych w instytucji pozabankowej czy kredyt 15 tys złotych w banku.

Kredyt 15 tys bez bik?

Wielu klientów zastanawia się, czy kredyt na 15 tys złotych online jest możliwy bez konieczności sprawdzania baz dłużników. Jeszcze do niedawna niektóre firmy pożyczkowe oferowały możliwość wzięcia kredytu bez sprawdzania BIK. W dzisiejszych czasach jest to jednak niemal całkowicie wykluczone. Każda wiarygodna instytucja finansowa weryfikuje swoich klientów i sprawdza, czy będą oni w stanie spłacić swoje zobowiązanie, jeżeli zostanie ono im udzielone. Żadna renomowana firma nie zaryzykuje pożyczką osobie, która może być nierzetelnym dłużnikiem.

Kredyt 15 tys bez zaświadczeń?

Praktycznie wszystkie instytucje bankowe, przed wypłaceniem kredytu 15 tys zł wymagają zaświadczeń od pracodawcy, potwierdzających wysokość naszych miesięcznych dochodów. Niektóre firmy pożyczkowe również przed wypłaceniem pożyczki wymagają od swoich klientów zaświadczenia o wysokości zarobków. Dla wielu z nas takie rozwiązanie jest problematyczne a także generuje dodatkowy czas oczekiwania.

Na szczęście w wielu przypadkach swoje dochody możemy potwierdzić w dużo prostszy sposób. Wystarczy, za pomocą specjalnego formularza lub adresu e-mail, wysłać wyciąg z konta na które wpływa wynagrodzenie. Najczęściej wymagany jest wyciąg z ostatnich trzech miesięcy.

Kredyt 15 tys online - jaka rata?

Dla wielu osób podczas zaciągania zobowiązania kredytowego najważniejsza jest wysokość raty. To ona bowiem ma największy wpływ na płynność naszego domowego budżetu. Na jaką ratę należy się przygotować w momencie, kiedy chcemy wziąć kredyt konsumencki na 15 tysięcy złotych? Wiele zależy od tego jaka będzie długość kredytowania. Im więcej rat, tym są one niższe. Warto jednak pamiętać, że wraz z długością kredytowania wzrasta także wysokość całego kredytu. Aby obliczyć wysokość raty, przy kredycie 15 tys przez internet, skorzystaj z kalkulatora, który znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Kredyt 15 tys online - na ile lat?

Przed zaciągnięciem zobowiązania finansowego, takiego jak kredyt na 15 tys stajemy przed pytaniem o to na ile rat się zdecydować. Polskie prawo umożliwia zaciągnięcie kredytu gotówkowego na, co najwyżej sto dwadzieścia miesięcy, czyli dziesięć lat. Małe jest jednak prawdopodobieństwo, że instytucje bankowe pozwolą nam na tak długi okres zobowiązania.

Bardzo często klienci decydują się na kredyt 15 tys na 3 lata. Jeżeli zależy nam jednak na dłuższym okresie zobowiązania, musimy mieć świadomość, że przy dłuższym okresie kredytowania, wzrasta nam całkowity koszt kredytu.

Dobrym rozwiązaniem jest więc dokładne zastanowienie się która opcja będzie najbardziej pasowała do naszych potrzeb. Bezpieczne pożyczanie pieniędzy powinno być dobrze przemyślane, dlatego warto skorzystać z narzędzi, takich jak kalkulator kredytowy online.

Kredyt 15 tys online - kalkulator Saverium

Niezależnie od tego, czy zamierzamy wziąć kredyt na 20 tys, czy jedynie na 15 tysięcy, najważniejsze jest dobre przemyślenie decyzji i dokładne porównanie dostępnych ofert. Aby tego dokonać, warto skorzystać z kalkulatora Saverium. To proste narzędzie, które jest niezwykle intuicyjne w użytkowaniu. Skorzystać z niego może każdy, kto ma dostęp do internetu i chwilę wolnego czasu. W wyraźnie oznaczone okienka wystarczy wpisać parametry kredytu, który nas interesuje, aby uzyskać informacje na temat:

  • orientacyjnej wysokości raty,
  • potencjalnej ilości rat,
  • całkowitych kosztów kredytu,
  • prowizji.

Korzystając z kalkulatora Saverium można w bardzo prosty sposób sprawdzić, czy kredyt, który nas interesuje jest w naszym zasięgu. To także niezwykle proste narzędzie, które pozwala na zorientowanie się na temat kosztów kredytu oraz złożenie wniosku kredytowego, gdzie po jego wypełnieniu, otrzymamy kilka spersonalizowanych propozycji do wyboru.

Kredyt gotówkowy 15 tysięcy złotych to zobowiązanie finansowe, które obecnie dostępne jest dla wielu osób. Wystarczy otrzymywać regularne wynagrodzenie i mieć stosunkowo dobrą historię kredytową.

Pozabankowe firmy pożyczkowe oferują możliwość otrzymania pożyczki online, dlatego wszelkich formalności można dopełnić nawet bez konieczności wychodzenia z domu. Każde zobowiązanie finansowe powinno być zaciągnięte w sposób przemyślany. Na pożyczkę pozabankową lub kredyt bankowy powinniśmy decydować się tylko wtedy, gdy mamy 100% pewności, że uda nam się spłacić zobowiązanie w terminie, wraz z odsetkami i prowizjami.

Powiązane artykuły