Kredyt 80 tys online - sprawdź warunki i weź kredyt 80 000 zł

Kredyt 80 tys online - warunki, zarobki, jak dostać kredyt 80 000 zł?

Nie da się ukryć, że kwota w wysokości 80 000 złotych może znacznie podreperować domowy budżet. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na zaciągnięcie pożyczki lub kredytu w tej wysokości. Kredyt konsumpcyjny może być przeznaczony na dowolny cel, dlatego nie musimy się w tej kwestii niczym ograniczać. A jak dostać kredyt w takiej wysokości? Czy istnieje możliwość otrzymania kredytu 80 tys online? Jakie warunki trzeba spełnić? Wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu.

Kredyt 80 tys online - warunki, zarobki, jak dostać kredyt 80 000 zł?

Kredyt 80 tysięcy złotych przez internet

Już od dawna banki nie są jedynym adresem pod który udajemy się w momencie, kiedy potrzebujemy dodatkowej gotówki. Na naszym rynku coraz lepiej radzą sobie różnego rodzaju pozabankowe instytucje finansowe, które udzielają pożyczek online. Nie da się jednak ukryć, że pożyczka na 80 tys niezwykle rzadko dostępna jest w tego typu instytucjach. Szczególnie w przypadku nowych klientów, otrzymanie takiej kwoty będzie niemalże niemożliwe.

Istnieje również jedna zasadnicza kwestia dotycząca instytucji pozabankowych. W tych instytucjach, możemy ubiegać się o pożyczkę pozabankową, w tym pożyczkę długoterminową online. W instytucji pozabankowej nie mamy możliwości uzyskania kredytu gotówkowego, ponieważ te są zarezerwowane tylko dla sektora bankowego.

W dzisiejszych czasach banki także coraz częściej udzielają kredytów przez internet. Należy jednak dopełnić wszystkich formalności i skonsultować się z doradcą kredytowym.

Kredyt gotówkowy 80 tyś - jakie warunki?

A jakie warunki należy spełnić, aby uzyskać kredyt na 80 tys złotych? Przede wszystkim konieczna jest bardzo dobra zdolność kredytowa. Takie zobowiązanie najchętniej udzielane jest przez bank osobom, które do tej pory nie miały problemów ze spłacaniem swoich zobowiązań. Najlepiej także, aby osoba, która ubiega się o kredyt, nie posiadała równocześnie innych zobowiązań – szczególnie hipotecznych. Oczywiście nie jest to reguła – każdy bank ma swoją własną politykę udzielania kredytów, należy jednak mieć tę kwestię na uwadze.

Kredyt 80 tys - jakie trzeba mieć zarobki?

Kolejną istotną kwestią są zarobki. Na kredyt 80 tys największe szanse mają osoby zatrudnione na stabilnej umowie o pracę i posiadające regularnie wpływające na konto dochody. Eksperci często zwracają uwagę, że osoby, które pracują na umowach cywilnoprawnych lub osoby samozatrudnione, są dla banków nieco mniej wiarygodnymi kredytobiorcami niż Ci, którzy mogą pochwalić się umową o pracę. Czy faktycznie tak jest?

Nie da się ukryć – im stabilniejsza praca i, co za tym idzie, wynagrodzenie, tym większa szansa na kredyt, szczególnie gdy mówimy o kwocie 80 000 zł. Nawet osoby, które zarabiają bardzo dużo, ale nieregularnie mogą być w dzisiejszych czasach traktowane przez bank nieco bardziej krytycznie pod tym względem. Jest to jednak szansa dla osób, których zarobki może nie są bardzo wysokie, ale za to regularne.

Kredyt 80 tys online - jak dostać?

Najlepszym sposobem na uzyskanie kredytu na 80 tys online jest wizyta w placówce bankowej. Jeżeli bardzo nie chcemy wychodzić z domu, najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z telefonu lub internetu. Na infoliniach bankowych pracują kompetentne osoby, które z pewnością udziela nam wszystkich potrzebnych informacji. Obecnie coraz częściej dopuszcza się także możliwość wypełnienia wniosku kredytowego online wraz z załączeniem stosownych dokumentów. Istnieje więc możliwość zaciągnięcia kredytu na kwotę 80 tys przez internet.

Kredyt 80 tys online - jaka rata?

Nie da się ukryć, że wysokość raty jest niezwykle istotna w przypadku brania tak dużego kredytu jak ten na 80 tys złotych. To w końcu comiesięczny przelew pieniędzy do banku będzie miał największy wpływ na nasz domowy budżet. Od czego zależy wysokość raty? Przede wszystkim jest to wypadkowa trzech zmiennych:

  1. rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania (RRSO),
  2. ilości rat,
  3. kwot odsetek oraz prowizji, które musimy oddać.

Im większa ilość rat, tym będą one niższe. Warto jednak pamiętać, że długi okres kredytowania może wpływać na całkowite koszta zobowiązania finansowego, czyli na to ile pieniędzy ostatecznie oddamy od banku. Dłuższe kredyty charakteryzują się większą finalną kwotą, jaką musimy zwrócić instytucji finansowej.

Kredyt 80 tys na 15 lat

Kredyt na 80 tys rozciągnięty na piętnaście lat to dla wielu osób bardzo atrakcyjna perspektywa. Niestety, w świetle przepisów polskiego prawa takie rozwiązanie nie jest dopuszczalne. Kredyt bankowy może być bowiem udzielony wyłącznie na okres stu dwudziestu miesięcy, czyli na dziesięć lat. Kredyt na 80 tys na 15 lat nie może więc być legalnie udzielony w naszym kraju.

Kredyt 80 tys na 10 lat

Kredyt na 80 tys na 10 lat to najbardziej popularne rozwiązanie, które jest dla klientów szczególnie atrakcyjne. Dlaczego? Dziesięć lat to dokładnie sto dwadzieścia miesięcy, czyli właśnie tyle rat, które będziemy musieli zapłacić.

Wprawdzie spłacanie takiego zobowiązania przez tak długi okres wiąże klienta z bankiem, jednak nie zmienia to faktu, że w takim wypadku wysokość raty będzie możliwie najniższa, przez co najmniej odczujemy skutki spłacania takiego kredytu.

Kredyt 80 tys na 5 lat

A czy kredyt na 80 tys można wziąć na pięć lat? Oczywiście! Dla wielu osób perspektywa wiązania się bankiem umową na dłużej jest nieprzyjemna. Nie ma więc żadnych przeszkód, aby spłacić kredyt 80 000 zł w pięć lat. Ostateczna decyzja należy jednak do instytucji finansowej, dlatego dokładną liczbę rat poznamy dopiero po przeanalizowaniu oferty. Bezpieczne pożyczanie pieniędzy powinno być efektem dobrego rozeznania się w rynku, dlatego warto korzystać z ogólnodostępnych narzędzi, takich jak kalkulator kredytowy online.

Kredyt 80 tys - kalkulator Saverium

Kredyt na 80 tys nie jest wprawdzie tak dużym zobowiązaniem finansowym jak kredyt 100 tys, czy kredyt 200 tys. Jest to jednak duża kwota, która zwiąże klienta z bankiem na wiele lat. Właśnie dlatego warto korzystać z takich rozwiązań jak kalkulator kredytu online Saverium. Dzięki skorzystaniu z kalkulatora, poznamy kwotę miesięcznych rat oraz odsetki i prowizje, które będziemy musieli zapłacić podczas spłacania zobowiązania.

Kredyt 20 tys, czy 80 tys – wszystkie te zobowiązania mogą być bardzo pomocne w wielu sytuacjach życiowych. Przed skorzystaniem z oferty jednego z banków warto jednak dokładnie przeanalizować takie kwestie jak wysokość raty oraz to ile pieniędzy ostatecznie będziemy musieli oddać. Intuicyjne i proste narzędzia, takie jak kalkulator kredytowy mogą znacznie nam w tym pomóc.

Wypełniając tylko jeden prosty wniosek w Saverium, otrzymasz kilka propozycji dopasowanych do Twoich możliwości i potrzeb. Sam zdecydujesz czy chcesz zaciągnąć proponowane zobowiązanie czy nie. Wnioskowanie o kredyt na 80 000 zł lub w innej kwocie jest całkowicie darmowe.

Powiązane artykuły