Kredyt 30 tys online - sprawdź warunki i weź kredyt 30 000 zł

Kredyt 30 tys online - jak dostać kredyt 30 000 zł przez internet?

Kredyt gotówkowy do 30 tysięcy to zobowiązanie finansowe, które może zaspokoić wiele różnorodnych potrzeb – od remontu aż po zmianę samochodu na nowszy model. Zanim jednak zdecydujesz się na jego zaciągnięcie, dobrze przemyśl swoją decyzję, aby uniknąć podejmowania pochopnych decyzji. Wiele banków i film pożyczkowych oferuje obecnie kredyty gotówkowe o takiej wysokości na bardzo dobrych warunkach. Najlepszym rozwiązaniem będzie porównanie oferty i wybór tej, które najlepiej spełnia Twoje oczekiwania.

Kredyt 30 tys online - jak dostać kredyt 30 000 zł przez internet?

Kredyt 30 tysięcy złotych przez internet

Myśląc o zaciągnięciu kredytu gotówkowego w wysokości 30 tysięcy złotych najpewniej bierzesz pod uwagę przede wszystkim ofertę banków. Obecnie na rynku finansowym funkcjonuje także wiele firm pozabankowych, które mają w swojej ofercie pożyczki na raty w takich wysokościach. Za ich pośrednictwem taką pożyczkę można otrzymać przez internet na konto bankowe, w sposób bardzo zbliżony do kredytów bankowych.

Kto powinien zdecydować się na pożyczkę 30 tysięcy złotych przez internet? To dobre rozwiązanie dla osób, którym zależy na czasie. Uzyskanie takiego zobowiązania w firmie pożyczkowej jest bowiem zdecydowanie szybsze w porównaniu do oczekiwania na decyzję kredytową w bankach. To dobre rozwiązanie także dla osób, które wolą załatwiać formalności zdalnie, bez wychodzenia z domu.

Kredyt gotówkowy 30 tyś - jakie są warunki?

Wielu klientów zastanawia się, czy kredyt 30 tys bez BIK jest dzisiaj możliwy do otrzymania? Niestety, na ten moment uzyskanie tak dużego zobowiązania bez dokładnego sprawdzenia zdolności kredytowej jest bardzo mało prawdopodobne.

Panuje ogólne przekonanie, że firmy pożyczkowe udzielają kredytów i innych zobowiązań finansowych dużo chętniej niż banki. Obecnie jednak niemal wszystkie instytucje pozabankowe dokładnie weryfikują wszystkich zainteresowanych, wliczając w to również weryfikację w bazach dłużników. Uzyskanie kredytu gotówkowego lub pożyczki pozabankowej musi więc wiązać się z relatywnie dobrą historią kredytową. Warunki, które musimy spełnić to przede wszystkim:

  • brak opóźnień w spłacaniu swoich poprzednich zobowiązań
  • regularnie wpływające na konto wynagrodzenie
  • polskie obywatelstwo
  • ukończony osiemnasty rok życia

Jak dostać kredyt 30 ty online?

Otrzymanie kredytu na 30 tysięcy online wymaga od nas zalogowania się na stronie internetowej firmy pożyczkowej, z której usług chcemy skorzystać. Podczas logowania podajemy maila, który będzie naszym głównym kontaktem z firmą, dlatego warto zadbać o to, aby była to skrzynka aktualna, z której regularnie korzystamy.

Kolejnym krokiem jest wypełnienie wniosku kredytowego, w którym należy zawrzeć:

  • swoje dane kontaktowe,
  • numer PESEL,
  • numer dowodu osobistego,
  • informacje o pracodawcy i aktualnych dochodach.

Nie wszystkie firmy pozabankowe wymagają zaświadczenia o zarobkach, jednak należy przygotować się na taką ewentualność, ponieważ kredyt na 30 tysięcy jest stosunkowo dużym zobowiązaniem finansowym. W większości firm wystarczy przesłać wyciąg z konta z ostatnich trzech miesięcy.

Zazwyczaj decyzja kredytowa przyznawana jest szybko i w pełni online, jednak w niektórych przypadkach przedstawiciel firmy może skontaktować się z nami telefonicznie, aby potwierdzić pewne kwestie lub je sprecyzować.

Możesz także skorzystać z platformy Saverium, gdzie wypełniając tylko jeden prosty wniosek kredytowy, otrzymasz kilka atrakcyjnych ofert, zarówno od firm bankowych jak i pozabankowych. Sam wybierzesz, która opcja jest dla Ciebie najbardziej korzystna.

Kredyt 30 tyś - jaka rata, jakie oprocentowanie?

Obecnie firmy pozabankowe oferują różnorodne oferty, dlatego kwestie takie jak oprocentowanie, czy wysokość raty są więc trudne do uśrednienia. W celu uzyskania informacji o całkowitych kosztach zobowiązania finansowego w poszczególnych jednostkach najlepiej skorzystać z narzędzi, takich jak kalkulator kredytowy online.

Według polskiego prawa, kredyt gotówkowy można zaciągnąć najwyżej na 120 miesięcy, czyli na dziesięć lat. Wysokość raty zależna jest od długości kredytowania – im więcej rat, tym są one niższe. Należy jednak przygotować się na miesięczny wydatek przynajmniej trzystu do pięciuset złotych miesięcznie.

Kredyt 30 tyś online - jakie trzeba mieć zarobki?

Kredyt gotówkowy do 30 tysięcy to stosunkowo duże zobowiązanie finansowe, dlatego wiele osób obawia się, że ich zarobki nie będą wystarczające, aby go otrzymać. Warto jednak mieć na uwadze, że przy obliczaniu zdolności kredytowej, firmy pożyczkowe oraz banki biorą pod uwagę przede wszystkim regularność naszych dochodów oraz rodzaj umowy podpisanej z pracodawcą.

Największą szansę na kredyt mają osoby, które pracują na umowę o pracę. Ważna jest stałość otrzymywanych dochodów oraz długość trwania stosunku pracy. Nawet duże dochody uzyskiwane nieregularnie mogą nie być dla firmy pożyczkowej lub banku mało wiarygodnym zabezpieczeniem i możemy mieć problem z uzyskaniem kredytu na kwotę 30 000 zł.

Kredyt 30 tys - 5, 8 czy 10 lat?

Kredyt na 30 tys może być zaciągnięty na wybraną przez klienta i uzgodnioną przez bank liczbę rat. Raty zazwyczaj płaci się raz w miesiącu. Ustawodawca nie określił minimalnego okresu kredytowania, znamy jednak jego górną granicę – wynosi 120 rat, co przekłada się na dziesięć lat zobowiązania.

Zasadniczo im więcej rat, tym droższy jest wtedy kredyt. Jeżeli więc klientowi zależy na tym, aby za produkt finansowy zapłacić jak najmniej, powinien zdecydować się na mniejszą liczbę rat. Wówczas można wybrać kredyt 30 tys. zł na osiem, pięć, czy nawet trzy lata. Większość z nas planując tego typu zobowiązania bierze jednak pod uwagę przede wszystkim wielkość miesięcznej raty – to ona ma największy wpływ na płynność domowego budżetu. Najniższą ratę zapłacimy przy kredycie na dziesięć lat.

Kredyt 30 tys - ile do spłaty?

Całkowite koszta kredytu mogą być bardzo różne w zależności od tego z usług jakiej instytucji korzystamy. Bezpieczne pożyczanie pieniędzy wynika do dobrego przemyślenia swoich planów. Właśnie dlatego przed wypełnieniem wniosku o kredyt warto zapoznać się z różnymi propozycjami. Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z prostych narzędzi internetowych, takich jak kalkulator kredytowy.

Możesz także skorzystać z oferty Saverium, gdzie wypełniając jeden prosty wniosek, otrzymasz kilka propozycji pożyczek lub kredytu bankowego i sam wybierzesz, która opcja jest dla Ciebie najbardziej opłacalna i dostosowana do możliwości.

Kredyt 30 tys - skorzystaj z kalkulatora Saverium

Niezależnie od tego, czy zamierzamy wziąć kredyt na 20 tys, 30 tys, czy większy, gwarancją najlepszej decyzji będzie porównanie poszczególnych ofert. Na rynku znajduje się wiele firm pożyczkowych, które oferują takie same kredyty w różnych cenach. Jeżeli chcesz podjąć najlepszą decyzję, skorzystaj z kalkulatora Saverium.

Kalkulator ofert kredytowych to bardzo proste i intuicyjne w użyciu narzędzie, które dostępne jest dla każdego, chce obliczyć ratę kredytu, który planuje wziąć. Wystarczy chwila wolnego czasu oraz dostęp do internetu. Do kalkulatora wystarczy wpisać parametry różnych kredytów i pożyczek, które bierzemy pod uwagę. Poza samą wysokością raty kalkulator kredytowy pozwala na sprawdzenie parametrów takich jak całkowita wysokość kredytu, rodzaj rat, prowizję, którą będzie trzeba zapłacić, okres spłaty, czy nawet rodzaj rat. W ten sposób można szybko ustalić, jaki kredyt jest w naszym zasięgu.

Kredyt na 30 tys złotych to produkt finansowy, który obecnie jest w zasięgu bardzo wielu osób. Na naszym rynku znajdziemy wiele firm, które udzielają takich zobowiązań online. W pożyczaniu pieniędzy najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego przed skorzystaniem z oferty konkretnej instytucji finansowej warto porównać wszystkie dostępne opcje.

Powiązane artykuły