Pożyczki online - szybkie pożyczki przez internet | Saverium
Rzetelnie i szybko

Uzyskaj szybką pożyczkę online w łatwy sposób

Wypełnij wniosek i natychmiast otrzymaj oferty pożyczek. Jest to całkowicie bezpłatne.
100 zł200000 zł
61 dni120 miesięcy

Rata miesięczna *

227

Odsetki i prowizje *

438
+48
Administratorem danych osobowych jest LVS Brokers Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu. Informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności. Dane osobowe będę przez nas przetwarzane w celu umożliwienia skorzystania z Saverium. Wprzypadku niedokończenia lub nieprawidłowego wypełnienia wniosku wprowadzone do formularza dane osobowe mogą zostać przez nas użyte do kontaktu mającego na celu umożliwienie dokończenia wniosku albo pomoc w jegoprawidłowym wypełnieniu. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod kontakt@Saverium.pl
Rzeczywista roczna stopa oprocetnowania zgodnie z ustawą o ochronie konsumentów wynosi 11,87% przy założeniu, że kwota pożyczki wynosi 10 000 zł z oprocentowaniem 9,5% a jej okres trwania 5 lat. Kwota do spłaty pożyczki wynosi wówczas w sumie 12 240 zł, co stanowi 204 zł miesięcznie. Do informacji na temat faktycznych końcowych odsetek w danym roku, czasu spłaty pożyczki i miesięcznej raty można mieć wgląd w umowie. Pożyczkodawcy przedstawiają spersonalizowaną umowę pożyczki każdemu klientowi. Rzeczywiste oprocentowanie w ciągu roku może wynosić od 11,87% do 1253,65%, a czas spłaty od 61 dni do 120 miesięcy. Kwota pożyczek może wynosić od 100 zł do 200 000 zł.

Usługa jest obecnie niedostępna

Najczęściej zadawane pytania

Obsługa klienta

kontakt@saverium.pl

Wypełnij wniosek i natychmiast otrzymaj oferty pożyczek

Ubieganie się o pożyczkę za pośrednictwem Saverium jest łatwe i szybkie. Zajmujemy się wszystkimi wnioskami natychmiast po ich otrzymaniu, dzięki czemu możesz dostać pieniądze na swoje konto w ciągu zaledwie kilku minut! Masz możliwość ubiegania się o pożyczkę w dowolnej kwocie z przedziału 100 zł - 200 000 zł, która dostępna jest bez konieczności posiadania zabezpieczeń i wierzycieli. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb – niezależnie od tego, czy jest to opłacenie rachunków, spłata kredytu samochodowego, pożyczka konsolidacyjna, czy środki na założenie firmy. Pieniądze za pośrednictwem Saverium otrzymujesz bezpiecznie i bezproblemowo, wypełniając tylko jeden wniosek i informując nas o preferowanej kwocie oraz okresie spłaty.